ClimAct | 2024


Apie

Mėlynoji vėliava  – viena iš penkių Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) programų. Kartu su kitomis FEE programomis, mes stengiamės spręsti svarbiausias aplinkosaugines problemas, su kuriomis šiandien susiduria mūsų planeta.

2021 m. FEE parengė naują 10 metų strategiją GAIA 20:30, išskiriant tris svarbiausius tikslus: stiprinti klimato kaitos veiksmus, mažinti aplinkos taršą, apsaugoti pasaulio biologinę įvairovę.

 2022 m. Pasaulinės bioįvairovės apsaugos ir 2023 m. Aplinkos taršos mažinimo kampanijų metu pristatėme įvairias veiklas, dalinomės žiniomis internetiniuose seminaruose, bėgome 7767 km. per 18 šalių.

 


Mėlynoji vėliava ir Žaliasis raktas
siūlo naują ClimAct kampaniją, skirtą trečiajam GAIA 20:30 tikslui – veiksmams klimatui.

Esate turizmo specialistas, dirbate turizmo sektoriuje, arba esate keliautojas. Ar kada nors paklausėte savęs: 

  • Kaip turizmas prisideda prie klimato kaitos?
  • Kaip MES galime prisidėti prie tvaresnio klimato?
  • Kokius aplinkai draugiškus veiksmu  galime lengvai įtraukti į savo kasdienę veiklą?

Siekiame maksimaliai padidinti teigiamą savo veiksmų poveikį. Siūlydami įvairias nemokamas veiklas norime  paskatinti savo tinklą suvienyti jėgas ir veikti siekiant teigiamų klimato kaitos sprendimų.

Kartu galime keisti pasaulį!


VEIKIME!

1. KIMATO KAITOS KLAUSIMAI

Pasitikrinkite savo žinias apie klimato kaitos ir turizmo ryšį bei poveikį vienas kitam.Tinkama kiekvienam! Paruošėme viktorinas tiek pradedantiesiems, tiek ir profesionalams. Priimkite iššūkį!

Pradedant 2024 m. vasario mėn. 21 d. pateiksime Jums klausimus savo soc. žiniasklaidoje. Du kartus per savaitę skelbsime naujus, su klimato kaita susijusius klausimu. Iniciatyva vyks keturias savaites.

Jei praleisite keletą klausimų, nenusiminkite! Pasidalinsime viktorinomis, kad galėtumėte pasiūlyti iššūkį savo komandai, draugams, šeimos nariams!2. KLIMATO SEMINARAI

Susipažinkite su mūsų tinklu ir prisijunkite prie visiems prieinamų internetinių seminarų, kad sužinotumėte daugiau apie klimato kaitą!

  • VEIKSMAS KEISTI. Nulinių anglies dioksido emisijų link (2024 m. balandžio mėn.)
  • RINKTI VEIKIMUI. Svetingumo sektoriaus tvarumo duomenys (2024 m. lapkričio mėn.)

Tikslios datos bus paskelbtos vėliau.

 3. GEROJI PRAKTIKA

Pasidalinsime gerosios praktikos pavyzdžiais, siekdami parodyti kaip mūsų Žaliojo rakto ir Mėlynosios vėliavos tinklai savo įsipareigojimus siekti tvarumo, paverčia konkrečiais veiksmais.

Sekite mūsų socialinę žiniasklaidą ir sužinokite ką galite padaryti!

 Siekime reikšmingo pokyčio kartu
!

#CLIMACT2024